Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Beret napisał:
A i jeszcze jedna rzecz, która mnie rozbawiła: No tak, bo gdyby nie ten blok komunalny, to ceny tych ich działek i mieszkań tuż przy oczyszczalni ścieków szybowałyby do nieba i szły jak ciepłe bułki na rynku wtórnym Nie ma to jak wyjść rano na taras z kawką i wciągnąć do płuc cudowny zapaszek szlamu pościekowego. Eh, chyba sobie kupię tam działkę. Chociaż moment, przecież tam ma powstać blok KOMUNALNY. O nie! W takiej sytuacji to rezygnuję. Bu ha ha ha chrum chrum
Ty Beret ja myślę ze ty jesteś Cienki Bolek i nie stać cie na domek z tarasem w dzielnicy Poningwoda, tu mieszkają zamożni i spokojni ludzie a nie berety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się mieszkańcom nie dziwię - nikt nie chciałby chyba przy swoim domu mieć blok z, nie oszukujmy się, patologią - bo przynajmniej z 50% taką patologią będzie. Tym bardziej, że jak mniemam większość obecnych mieszkańców ulicy nie będzie stać aby w razie budowy takiego budynku przeprowadzić się do jakiś spokojniejszych i bezpieczniejszych dzielnic. Cóż... miasto powinno wyznaczyć jeden teren gdzie zamierza budować w przyszłości takie bloki i ogłosić to żeby nikt "niepatologiczny" się nie "wkopał" i nie budował na takim terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Przecież gdzieś Ci Ludzie muszą mieszkać. Niech pani radna spróbuje się postawić w ich sytuacji. To nie są wyrzutki społeczeństwa. Ciekawe kto na panią głosował?
Ja głosowałem i myślę ze się sprawdza w swojej roli. Brawo pani Małgorzato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupa: Goście Napisano 2 minut temu #42 A ja się mieszkańcom nie dziwię - nikt nie chciałby chyba przy swoim domu mieć blok z, nie oszukujmy się, patologią - bo przynajmniej z 50% taką patologią będzie. Tym bardziej, że jak mniemam większość obecnych mieszkańców ulicy nie będzie stać aby w razie budowy takiego budynku przeprowadzić się do jakiś spokojniejszych i bezpieczniejszych dzielnic. Cóż... miasto powinno wyznaczyć jeden teren gdzie zamierza budować w przyszłości takie bloki i ogłosić to żeby nikt "niepatologiczny" się nie "wkopał" i nie budował na takim terenie. Popieram w 100% Proszę ogłoście spis takich miejsc to bardzo ważne i nie będzie już więcej protestów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak1 napisał:
Nie każdy tak jak radna Suchanowska ma 2 samochody i 160 metrową wille z basenem.
Ja mam willę w tej okolicy i nie chcę żeby patologia się obok pałętała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ty Beret ja myślę ze ty jesteś Cienki Bolek i nie stać cie na domek z tarasem w dzielnicy Poningwoda, tu mieszkają zamożni i spokojni ludzie a nie berety.
Pewnie masz rację - zawstydziłeś mnie. Aha, pisze się PoniKwoda a nie PoniGwoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście Ponikwoda No brawo Beret. Ale i tak Cie nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, napisał:
Rzeczywiście Ponikwoda No brawo Beret. Ale i tak Cie nie stać.
No nie stać mnie. Myślałem, że może w tej komunalce się uda ale wy tam same paniska jesteście, co biedoty nie chcecie u siebie. Dlatego musi was bronić radna Suchanowska z PiS - partii katolickiej, ludzkiej, zapatrzonej w ideały moralne i wartości patriotyczne. Ale to pewnie dlatego, że według oświadczenia ma dom 260 m o wartości 600 tys. (podanej w oświadczeniu, czyli faktycznej jakieś 1,2 miliona), działkę prawie 1200m o podanej wartości 250 tys. i ponad hektar pola. To pewnie dobrze was rozumie - tak po PiSowsku, katolicku i ludzku. No i faktycznie, miałbym stamtąd daleko do miasta, a moje dzieci do szkoły, więc dziękuję radnej, że tak się nade mną pochyliła. Dobrze, że jest PiS - oni zawsze staną po stronie zwykłego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba napisał:
Ja głosowałem i myślę ze się sprawdza w swojej roli. Brawo pani Małgorzato
tzn.jestes takie samo szambo jak ona. 8 klas i do ratusza. Sluszna linie ma nasza wladza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baner napisał:
Ja mam willę w tej okolicy i nie chcę żeby patologia się obok pałętała
a ja mysle ze wieksza patologia jest to ze prostak siedzi w ratuszu i jedyne co ma do zaoferowania jest pilowanie przerosnietej tlustej geby. Prostota do roli a nie decydowania o Lublinie. 1000 decyzji eksm. i 2 lokalizacje socjalne czyli Grygowa i Zagloby to chyba troche za malo. Mysl tepaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak trochę za mało to oddaj im swoje mieszkanie, będzie tylko 999 decyzji eksmisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Autor artykułu ,,Domink Smaga " ma niekompletne wiadomości. Otóż Ul. Grodzickiego znajduje się w dzielnicy Poningwoda a nie Hajdowa. Mieszkańcy już zebrali podpisy około 2tys i przekazali wraz z petycją do Prezydenta Miasta. Nie do końca pan panie ,,Domink" wie o o czym pisze. A co do lokalizacji to miasto pewnie posiada wiele bardziej atrakcyjne miejsca. Może Czechów, Sławinek?..A może pod ratuszem zamiast szopki jeden kontener. Ul Grodzickiego jak i cała dzielnica to spokojne miejsca i tak niech zostanie.Dlaczego mieszkańcy mają się bać wychodzić z własnych domów? Czy wtedy pan panie redaktorze o tym napisze? A gdzie wtedy będą zwolennicy kontenerów i obrońcy biednych? A jeśli są to ludzie biedni jak to podkreślacie ,to może miasto niech im pomoże uregulować opłaty za mieszkania, które już posiadają? A może ci wszyscy obrońcy się dorzucą?
Popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla W.Sz.P. Radnej biedny = zlodziej i wrzód miasta, bogaty= uczciwy i chluba miasta. Buuhaaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trochę się nie dziwię,że nie chcą patologii u siebie... To tak jak ja z moją rodziną: mieszkamy na Tatarach,staramy się żyć czysto i uczciwie,mamy zadbane mieszkanie,nie palimy i nie pijemy,mamy 4-letnie niezłe auto-ale trochę wstyd mi za tych "siniaków i meneli" którzy są niechlubną wizytówką Tatarów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpieczniej na pewno tam nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
santon napisał:
Na Weglinie przy ul Zagloby w willowej dzielnicy domow jednorodzinnych sa 4 baraki socjalne. Nikt nie krzyczy a radni nie protestuja. pani radna pusta glowa.
WIADOMOŚCI LUBLIN 07.08.2008 Protest przeciw blokom komunalnym TEREN PO DAWNEJ SAMOCHODÓWCE Ratusz chce, by stanęły tu bloki socjalne. Fot. WJ TEREN PO DAWNEJ SAMOCHODÓWCE Ratusz chce, by stanęły tu bloki socjalne. Fot. WJ Mieszkańcy Dziesiątej i Kośminka protestują przeciwko budowie bloków komunalnych i socjalnych na ich osiedlach. Złożyli pisma z żądaniem wycofania się miasta z tych planów. Podpisało się pod nimi kilka tysięcy osób. Niemal wszyscy mieszkańcy ul. Reymonta, Kraszewskiego i Żeromskiego protestują przeciwko budowie bloku komunalnego przy ulicy Mireckiego. – Nie pomogło nawet spotkanie z prezydentem Ficem, który tłumaczył, że zostanie zagospodarowany zaniedbany teren w okolicy ich domów ani obietnice, że w budynku nie będzie mieszkań socjalnych, a lokale otrzymają osoby o nienagannej opinii i nie zalegające z płatnościami czynszu –mówi proszący o anonimowość członek Rady Dzielnicy Dziesiąta. Mieszkańcy nie tylko wysłali do ratusza oficjalny protest przeciwko budowie bloku, ale skłonili też dzielnicowych samorządowców do poparcia swoich żądań. Inaczej sprawa wygląda na Kośminku, gdzie Rada Dzielnicy jednogłośnie opowiada się przeciwko budowie mieszkań socjalnych. – Chcemy, żeby na placu po byłym Zespole Szkół Samochodowych przy ul. Sulisławickiej, gdzie ratusz chce budować bloki socjalne, powstało centrum sportowo-kulturalne z boiskiem, biblioteką, domem kultury – mówi Marek Szadkowski, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Kośminek. – Zabudowanie tego terenu innymi budynkami spowoduje, że centrum nigdy nie powstanie. Mieszkańcy dzielnicy natomiast mówią wprost o tym, że budowa bloków socjalnych doprowadzi do degradacji ich osiedla. – Zebraliśmy 2300 podpisów pod projektem uchwały obywatelskiej przeciwko budowie. Na naszym terenie są już takie bloki przy ulicach Kosmonautów i Żelaznej – podkreśla Jan Stefańczuk, mieszkaniec ulicy Dulęby. – To chyba wystarczy. Nie wierzymy, że do tych domów trafią ci, których nie stać na zakup lokalu, a nie osoby, które mają konflikt z prawem. Takich atrakcji nie potrzebujemy. Rajcy miejscy nie chcą komentować tych protestów. Sprawą będą musieli się jednak zająć. Zgodnie z prawem, przewodniczący Rady Miejskiej ma trzy miesiące na wprowadzenie protestów pod obrady. Nieoficjalnie mówi się jednak, że sprawa pojawi się na pierwszej powakacyjnej sesji Rady Miasta, która odbędzie się 4 września. NA Inne teksty: Sędzia z Lublina miał 3,4 promila LUBLIN 20.11 (14) Policjanci zastrzelili agresywnego amstaffa LUBLIN 20.11 (62) Nie widać końca procesu w sprawie zbrodni noworodków w Czerniejowie LUBLIN 20.11 (4) NIE dla podwyżki cen biletów LUBLIN 20.11 (50) Małżeństwo skazane za handel lekami poronnymi LUBLIN 20.11 (3) 2010 rokiem Henryka Wieniawskiego LUBLIN 20.11 (3) Dariusz Sienkiewcz członkiem zarządu Polskiego Radia 20.11 (6) Szpitale bez odwiedzin LUBLIN 20.11 (5) Po torach jedzie nowe REGION 20.11 (9) Wybierz sobie Świętego Mikołaja 20.11 (18) Sędzia "trochę" przesadził. Jechał pod prąd, uderzył policjanta i mógł być pijany REGION 20.11 (13) Wpłata była, pieniędzy brak LUBLIN 20.11 (7) Filmowa przygoda Jakuba Zwolaka ZAMOŚĆ 20.11 Przezwyciężyć strach ŚWIDNIK 20.11 Fani Pythonów głupio poszli do ratusza 20.11 (15) Drukuj | Wyślij Wykop.pl iconGwar.pl iconLinkr.pl iconDigg icondel.icio.us iconNewsvine iconYahoo MyWeb iconGoogle icon Na góręNa górę Komentarze (16) Wyświetlanie Sortowanie Protest przeciw blokom komunalnym Autor: 10 | Data: 07.08.08, 15:55:19 W 99 % lokale socjalne wyglądają tak samo. Oczywiście jest grupa ludzi biednych, acz porządnych i takim należałoby pomóc. Jednak zdecydowana większość to osoby, którym "wszystko się należy" a czas wolny spędzają na piciu, robieniu dzieci i okradaniu innych. Każdy z nas wybudował sobie domek za własne pieniądze, zazwyczaj ciężko zapracowane, w czasach gdy kredyt hipoteczny nie istniał. Dlaczego teraz z naszych pieniędzy ( z podatków) buduje się pod naszymi oknami moloch, po to, by zaburzyć nam spokój? Już teraz jest tu niebezpiecznie, jest wielu meneli oraz kolorowych. Jeżeli ten blok powstanie, natychmiast się wyprowadzam. Odpowiedz Protest przeciw blokom komunalnym Autor: lopez | Data: 07.08.08, 16:01:20 Miasto funduje mieszkańcom 600 nowych lokatorów a na moje zapytania odnośnie inwestycji w ul. Reymonta, Mireckiego, Żeromskiego słyszę że kiedyś ale raczej wogóle. Proszę przejechać się którąkolwiek z tych ulic. Tragedia. No ale włodarze miasta zapomnieli, że są dla mieszkańców a nie odwrotnie. Powołamy stowarzyszenie zapomnianych przez samorząd i będziemy pikietować. Najlepiej przy cudownych nowych przewężeniach na Kunickiego. Wystarczy chodzić po pasach przez godzinę codziennie. Odpowiedz Protest przeciw blokom komunalnym Autor: filon | Data: 07.08.08, 16:13:47 To co jest w tej chwili przy ulicy Mireckiego to jeden wielki burdel, to hańba, aby w XXI wieku baraki w takim stanie szpeciły dzielnicę. Popieram protestujących mieszkańców, ale na litość z tak pięknym terenem trzeba naprawdę coś zrobić i doprowadzić do porządku. Odpowiedz Protest przeciw blokom komunalnym Autor: stop pseudo samorządowcom | Data: 07.08.08, 16:14:24 To kolejny dowód na to jak można wysadzić w powietrze spokojną okolicę. Tak się stało na Felinie. Teraz u nas. Bezczynnie sie nie będziemy przyglądać. Pikiety to mało. Każdy kto podpisze się pod decyzją budowy tych bloków długo zapamięta ten błąd. Dość już ciemiężeniu obywateli. Zepsuli Kunickiego teraz kolejne androny. Tylko ostre formy protestu mogą pomóc. Jak mamy wyjechać poza tory? Na Kunickiego zostało pół ulicy. Kolejnych nie widać. Na dodatek planuje się przedłużenie Krańcowej do Kunickiego co bez automatycznego przedłużenia do Wrotkowskiej spotęguje koszmar komunikacyjny. Znając życie na tym sie skończy i ludzie będą stali nie od kościoła a od Zemborzyckiej w korkach do tunelu. Jakie kolejne pomysły? Coby tu jeszcze sp...? Odpowiedz Protest przeciw blokom komunalnym Autor: taki tam | Data: 07.08.08, 20:13:30 a nie lepiej zrobić getto dla żuli i notorycznych bezrobotnych ... postawić bloki na obrzeżach miasta dać im siekiery i niech sie powybijają ???? a nie w centrum miasta robić meliny. Ok jak są osoby którym sie nie powiodło ale pokazują chęć wyjścia z dołka to można im pomóc ...ale melin nie róbmy w centrum Odpowiedz Protest przeciw blokom komunalnym Autor: tylko getto | Data: 07.08.08, 23:06:53 dla żuli tylko getto! szkodniki z lewicy wpychają żuli pomiędzy normalnych ludzi, a potem efekt j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główny wrzód miasta to ktoś taki jak ta radna,sama leżąc nad własnym basenem tak bardzo nawciągała się ozonu z pobliskiej oczyszczalni,że wydaje mi się iż goszczą często u niej goście tacy jak Jarek K.,Antek M.;Joachim B.i Jacek K.,bo całe to towarzystwo zachowuje się jakby wrócili z wakacji na Hajdowie.Nowy blok na Mireckiego już jest zamieszkany,ale wbrew obawom okolicznych mieszkańców drugiej Grygowej tu nie ma,a jeśli już coś się dzieje,to prym w niszczeniu spokoju okolicy wiodą dzieci i młodzież z pobliskich uliczek,którzy do tej pory nie mieli placu zabaw,a kiedy dostali niedaleko obok bloku,nie wiedzą jak mają z tego dobrodziejstwa korzystać i niszczą huśtawki- stare kobyły,a małe dzieci nie mogą się bawić.Podobna sprawa jest z przyblokowym skwerkiem z ławkami,gdzie wieczorami zbiera się towarzystwo z całej okolicy i to oni niekiedy zachowują się jak mieszkańcy "przysłowiowi" Grygowej.Na tej podstawie mogę stwierdzić,że ci co głośno krzyczą są tacy jak ci,których się boją lub gorsi.Na Grodzickiego w krzakach pewnie i tak nic nie zbudują,bo tam wrony nie dolatują,więc bez obaw EGOIŚCI,kontenery też tam nie dojadą.A swoją drogą fortuna kołem się toczy i kto wie czy za kilka lat nadziana dziś radna nie będzie skomleć o taki barak dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie mieć tam menelie. I tak się to skończy: http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,9410379,Chuligani_zniszczyli_Hepcia.html Ciągłymi przestępstwami i patologią. Takich ludzi się powinno wywozić do jakiegoś zagłębia meneli, ogrodzić teren i niech się tam okradają, wyrzynają i co tam jeszcze marginesy robią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie mieć tam menelie. I tak się to skończy: http://kielce.gazeta...yli_Hepcia.html Ciągłymi przestępstwami i patologią. Takich ludzi się powinno wywozić do jakiegoś zagłębia meneli, ogrodzić teren i niech się tam okradają, wyrzynają i co tam jeszcze marginesy robią... Ano właśnie powiedz tym z Magistratu i tym obrońcom biednych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myśle, założyć konto na które można by było przesyłać pieniądze na pomoc dla biednych aby nie musieli się męczyć w kontenerach. Opłacą czynsz i jeszcze na kieliszek chleba wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...